Ormak Tarım Makinaları

http://ormaktarim.burdurport.com
Ormak Tarım Makinaları
11
Organize Sanayi Bölgesi 30. Sokak No:5Sanayi,34100
+90(248) 252 98 33Burdurda tarım makinaları satan yerler ve burdurda tarım makinaları dendiğinde akla gelen ilk firma olan firmamız ormak makina emin esdirici tarafından 1978 kurulmuştur. Burdurda tarım makinası satışı. .. Burdurda yem kırma makinası, burdurda yem ezme makinası, burdurda yem karma makinası, burdurda fenni yem değirmeni ihtiyaçlarınızda deneyimli kadromuz ve teknik elemanlarımızla size bir telefon kadar yakınız. Burdurda her tür tarım makinası satan firmalar. .. Burdurda orak makinası, burdurda balya yükleme makinası, burdurda kanal açma makinası, burdurda otomatik hayvan kaşıma makinası satışlarımızla müşteri taleplerine daha kaliteli hizmet verebilmek için devamlı olarak kendimiz ile rekabet ruhunu taşımaktayız. Burdurda fide dikme makinası, burdurda fidan sökme makinası, burdurda rotorlu ot toplama makinası, burdurda damla sulama filtreleri ile geniş makine parkurumuz müşteri memnuniyeti sayesinde her gün bir adım daha atabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Burdurda tarım ve burdurda makine konularında uzman ekibi ve arge çalışmaları ile kurulduğu tarihten itibaren her geçen gün referanslarının arasına yenilerini ekleyen firmamız yapmış olduğu işlerin arkasında olmaktan gurur duymaktadır.
14806Ziyaretçi
 • Yetkili Erhan ESDİ̇̇Rİ̇̇Cİ̇̇ & İlkay ULUÇ
 • Adres Organize Sanayi Bölgesi 30. Sokak No:5 - Sanayi
 • Telefon +90(248) 252 98 33
 • Fax +90(248) 252 96 93
 • Özel Sitesi http://www.ormakmakine.com
 • Web Sitesihttp://ormaktarim.burdurport.com
 • E-Postainfo@ormakkamine.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Burdur organize sanayi girişinin üzerindeki ara yoldan ilerleyin ve ilk soldan aşağı dönün 50m sonra sol tarafınızda olacaktır.

İletişim Formu
Burdurda tarım makinaları satan yerler ve burdurda tarım makinaları dendiğinde akla gelen ilk firma olan firmamız ormak makina emin esdirici tarafından 1978 kurulmuştur.

Burdurda tarım makinası satışı. ..
Burdurda yem kırma makinası, burdurda yem ezme makinası, burdurda yem karma makinası, burdurda fenni yem değirmeni ihtiyaçlarınızda deneyimli kadromuz ve teknik elemanlarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Burdurda her tür tarım makinası satan firmalar. ..
Burdurda orak makinası, burdurda balya yükleme makinası, burdurda kanal açma makinası, burdurda otomatik hayvan kaşıma makinası satışlarımızla müşteri taleplerine daha kaliteli hizmet verebilmek için devamlı olarak kendimiz ile rekabet ruhunu taşımaktayız.

Burdurda fide dikme makinası, burdurda fidan sökme makinası, burdurda rotorlu ot toplama makinası, burdurda damla sulama filtreleri ile geniş makine parkurumuz müşteri memnuniyeti sayesinde her gün bir adım daha atabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Burdurda tarım ve burdurda makine konularında uzman ekibi ve arge çalışmaları ile kurulduğu tarihten itibaren her geçen gün referanslarının arasına yenilerini ekleyen firmamız yapmış olduğu işlerin arkasında olmaktan gurur duymaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Burdurport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 2 firma yer almaktadır.